Svadobný plánovač a zápisník

Svadobníček

Svadobný plánovač má rozmer 105×150 mm ( 108 strán). Svadobníček sa zmestí sa do každej kabelky budúcej nevesty.

€12 –16 % €10
Skladom

svadobný plánovač - Svadobníček - plánovač svadby

Chystáte sa na svoj veľký deň a nechcete na nič zabudnúť? Svadobný plánovač vám v tom pomôže. Praktická krúžková väzba, pevný obal z neho robia toho najlepšieho svadobného koordinátora. Všetko je tu zoradené pekne od začiatku príprav až po Váš veľký deň. Výber dátumu svadby, miesto konania obradu, rozpočet, výber svadobných oznámení, výber šiat, obleku, rozlúčka so slobodou, zabezpečenie medových týždňov, zoznam hostí  a ďalšie detaily, ktoré je potrebné zorganizovať.
Svadobný diár obsahuje aj kalendár na 12 mesiacov, kontrolné zoznamy a voľné stránky na vaše poznámky. S nami vás bude príprava vašej svadby baviť a budete mať istotu, že na nič dôležité nezabudnete. Svadobný plánovač je praktický a nenahraditeľný darček pre všetky budúce nevesty.

Svadobný plánovač má rozmer 105×150 mm ( 108 strán)  a zmestí sa do každej kabelky budúcej nevesty.
( svadobny zápisnik, svadobný diár, rozlúčka so slobodou pre nevestu, svadobny denník, svadobný plánovač, plánovanie svadby, svadobná kniha, kniha pre nevestu, diár pre nevestu, plánovač svadby, príprava svadby, darček pre budúcu nevestu, plánovač svadby kniha, svadobny organizér )

Kód Kód: 45
Kategória: Svadobné doplnky
Späť do obchodu